EKSKURSIJA Į LAZDIJŲ PRIEŠGAISRINĘ GELBĖJIMO TARNYBĄ

Spalio 16 d. specialių (lavinamųjų) klasių mokiniai su savo mokytojomis ir auklėtoja lankėsi Lazdijų priešgaisrinėje  gelbėjimo  tarnyboje. Ekskursijos metu mokiniai buvo supažindinti su fiziškai ir psichologiškai sunkiu ugniagesio gelbėtojo darbu. Vaikai apžiūrėjo darbo techniką, automobilius, kuriais ugniagesiai gelbėtojai vyksta į iškvietimą. Mokiniai  turėjo galimybę užsidėti ugniagesių gelbėtojų uniformas,  šalmus. Vaikai sužinojo, ką daryti ir kokiu numeriu skambinti kilus gaisrui, kaip apsaugoti save ir kitą žmogų. Darbuotojai papasakojo apie dūmų detektorius ir kaip jie gelbsti nuo gaisro pavojaus. Taip pat mokiniai aplankė muziejų  įkurtą  priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje,  sporto salę.

Laikas priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje lėkte pralėkė, bet joje patirti įspūdžiai ir matyti vaizdai dar ilgai išliks atmintyje.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė