EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „PRAKALBINK MOLĮ“

Lapkričio 26 d. dailės ir technologijų mokytoja J. Baranauskienė pakvietė specialiųjų klasių mokinius ir jų mokytojas į edukacinį užsiėmimą. Mokytoja J. Baranauskienė darbe su vaikais džiaugiasi kiekvienu pavykusiu žaidimu, pokalbiu, nes vaikai geriausiai pasiduoda molio terapijai – labiausiai džiaugiasi kūrimo procesu. Molio lietimas, spaudimas ypatingai svarbus taktiliniams pojūčiams, smulkiajai motorikai – suteikia galimybę pačiam vaikui bendrauti neverbaline kalba.

Mokytoja supažindino su moliu, jo ruošimo, pjaustymo, lipdymo būdais ir dekoravimo technika. Mokiniai jau ne pirmą kartą minkė molį ir patys savo akimis įsitikino, kaip molio gabalai jų rankose virsta nuostabiais darbeliais.   Buvo smagu savo rankelėmis pajusti natūralią žemės šilumą. Dabar mokiniai lauks, kol darbeliai išdegs krosnyje ir savo padarytais angelais pradžiugins tėvelius.

Džiaugiamės tuo, kad išmokome prakalbinti molį ir tikime, kad su meile pagaminti angelai papuoš namus.

Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė