Edukacinė-pažintinė išvyka į Lazdijų miesto parką

Sausio mėn. 23 d. specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai lydimi auklėtojos L. Pauliukonienės, mokytojų V. Burdulienės, Ž. Klimienės vyko į Lazdijų miesto parką. Vaikštinėjome ir grožėjomės parko gamta, šalia čiurlenančiu Lazdijos upeliu, stebėjome sprogstančius kaštonų pumpurus, virš žemės iškilusias, apsamanojusias senųjų medžių šaknis, stebėjome ir lesinome upelyje plaukiojančias antis. Aplankėme žaidimų aikšteles, laipiojome vaikams pritaikytose žaidimų sienelėse, supėmės supynėse. Džiugių emocijų mokiniams sukėlė, kai įveikėme parke esantį labirintą… Aplankėme riešutmedžių parkelį, keliavome senais ir naujais tiltais, stebėjome bebrų nugraužtus medžius ir krūmus. Mus džiugino danguje šviečianti saulė, gamtos harmonija ir išdaigos, bendravimas kitoje aplinkoje.