Edukacinė – pažintinė išvyka į Druskininkų „Girios Aidą“

2017-05-17 specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Ž. Klimienės, V. Burdulienės ir auklėtojos L. Pauliukonienės aplankė Druskininkų muziejų „Girios Aidas“

Muziejuje susipažinome su ekspozicijomis, kurios pasakoja apie šio krašto gamtą, paukščius, vabzdžius, žvėris, augalus. Susėdę ant medinių krėslų, įdėmiai žiūrėjome pažintinį filmą apie paukščius ir jų skleidžiamus garsus : štai teksi kurtinys, žvalgosi  jerubė, skrenda išdidus jūrinis erelis. O čia – ežiukas, kurapka, vilkas pilkas… Taip susitikome su mišku- muziejuje. Čia kvepia medis, akį džiugina drožiniai.

„Girios aidas“ parke susipažinome su dekoratyvinėmis medžių rūšimis, pasigrožėjome medžio skulptūromis, pailsėjome nuo triukšmo, pakvėpavome grynu pušų oru  įrengtose atokvėpio aikštelėse, pramogavome žaidimų aikštelėse.

Išvyka paliko gražius prisiminimus, suteikė teigiamų emocijų, praplėtė akiratį.