Edukacinė išvyka į Marijampolės kino teatrą „Spindulys”

Gegužės 12 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos specialiųjų klasių mokiniai su mokytojomis Živile Klimiene ir Vyda Burduliene, auklėtoja Laima Pauliukoniene ir socialinių įgūdžių klasės mokiniai su auklėtoja Eglute Lepeškiene lankėsi Marijampolės „Spindulio“ kino teatre, kur žiūrėjo animacinį filmą „Svajoklis Budis 3”.

Tai karjerą pradėjęs svajoklis Budis – rokenrolą mylintis šunelis-gitaristas – mėgaujasi pasauline šlove, tačiau nutaręs pailsėti, sugrįžo į savo gimtąjį kaimelį. Deja, kaip ir visų roko žvaigždžių, taip ir Budžio muzikos pasaulis taip lengvai nepaleis. Televizijoje startavus naujam muzikiniam projektui, Budžiui pasiūloma tapti šou teisėju ir globoti vieną iš konkurse dalyvaujančių grupių. Prireiks tikrai nemenkų Budžio draugų pastangų, kad svajoklis „roko šunelis“ ištrūktų iš šitų naujų pašėlusių šlovės spąstų, prisimintų, kas iš tiesų svarbu ir taptų senuoju geruoju Budžiu. Tai buvo pirmoji mokinių pažintis su Marijampolės miesto kino teatru, pirmieji įspūdžiai dar niekada nebuvusiems jame. Mokiniai susipažino su teatro erdve, mokėsi kultūringai elgtis kino teatre, įgavo naujų įspūdžių ir patirties. Po filmo vyko edukacija. Mokiniai mokėsi kurti trumpą filmuką 3D formatu.

Geros nuotaikos ir emocijų lydimi grįžome į gimnaziją.