Edukacinė išvyka į Alytaus lėlių teatrą ,,Aitvaras”

Gruodžio mėn. 5 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos specialiųjų klasių mokiniai su tėveliais ir mokytojomis V. Burduliene, Ž. Klimiene, auklėtoja L. Pauliukoniene lankėsi Alytaus lėlių teatre ,,Aitvaras”. Mokiniai dalyvavo edukacinėje lėlių teatro programoje, įtrauktoje į Kultūros paso paslaugų rinkinį, ,,Tinginių pasakos” pagal Vytautą Lansbergį. Specialiųjų klasių mokiniams patiko šmaikštus pasakojimas apie Albino kelionę ir nuotykius Tinginėlių kaime.

Po teatro programos keliavome į Rotušės aikštę grožėtis miesto Kalėdų eglute.

Kelionė į Alytaus lėlių teatrą suteikė teigiamų emocijų, praplėtė akiratį ,džiaugėmės bendryste vieni su kitais, pamokantis spektaklis suteikė progą diskusijoms.