Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Edukacijos „Margučių marginimas vašku”

        Didžiąją savaitę  per dailės ir technologijų pamokas visiems Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus pradinukams vyko edukacijos  „Margučių marginimas vašku” , kurias vedė  technologijų mokytoja tautodailininkė  Lina Žaliauskienė.

        Kai kurių klasių mokiniai jau buvo susipažinę su šiuo margučių marginimo būdu, kitiems  tai buvo dar nematytas ir neišbandytas dalykas. Pasižiūrėję filmuką apie bundančią žemę ir jos gamtą, išsiaiškinę Velykų simbolius ir jų prasmę, aptarę  marginimo tradicijas ir papročius, margučių raštus , visi ėmėsi smagaus,  bet ir didelio kruopštumo reikalaujančio darbo. Įdomiausia buvo laukti, kada margutis, panardintas į dažus  nusidažys ir pasirodys visas jo grožis.

        Edukacijų metu tvyrojo jauki  ir rami atmosfera, susikaupimas. Visi nusimargino po keletą margučių, kurie bus tikra Velykinio stalo puošmena.

 

                                                                                                                                  Pradinių klasių mokytojos

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt