Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

DIENINĖS JAUNŲJŲ ŠAULIŲ STOVYKLOS

        2024 m. birželio 13-14 dienomis vyko Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) Alytaus apskrities karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų rajono gen. Adolfo Ramanausko-Vanago šaulių 104-osios kuopos Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunųjų šaulių dieninė stovykla. Jaunieji šauliai stovyklos metu vykdė įvairias užduotis, tobulino individualius įgūdžius topografijos, šaudymo, rikiuotės, medicinos ir kitose srityse.

        Šaulės, pradedančiosios paramedikės Samantos Opolskytės iniciatyva jaunieji šauliai apsilankė Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Alytaus filialo Lazdijų skyriuje ir susipažino su greitosios pagalbos automobilio įranga, galimybėmis.

        Dėkingi esame KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės Lazdijų 108-osios pėstininkų kuopos kariui savanoriui srž. Arminui Lukoševičiui, Lazdijų gimnazijos administracijai, šaulei, karei savanorei, pradedančiajai paramedikei Samantai Opolskytei, LŠS Alytaus apskrities karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-ąjai rinktinei už įdomias ir vertingas pratybas, pastangas, maitinimą, sudarytas sąlygas jauniesiems šauliams dalyvauti ir tobulėti dieninės stovyklos metu. 

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt