Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

DARBELIŲ PARODA „RUDENS SPALVŲ ŠOKIS“

        Šis ruduo kaip ir kasmet džiugina savo dovanomis. Soduose prinoko gausybė obuolių, daržuose puikuojasi didžiuliai moliūgai, priderėjo ir kitokių daržovių. Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, vyko darbelių paroda iš rudens gėrybių „Rudens spalvų šokis“. Vaikai ir jų tėveliai sukūrė nuostabius darbelius iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Kiekviena daržovė pavirto netikėtu, nuostabiu darbeliu: pingvinu, žmogeliuku, Gustavo enciklopedijos kiemeliu, bobute, sraige, paukšteliu, ežiuku, seneliu ir senute, pasakos, filmuko ar kitu veikėju.  Darbeliai stebina savitu išradingumu ir kūrybiškumu.

Specialiųjų klasių mokytojos V. Burdulienė, Ž. Klimienė
ir auklėtoja L. Pauliukonienė

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt