Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Bavariškojo akmenslydžio komandos startai

Vasario mėnesio  15-18 dienomis, Šveicarijoje, Wichtrach mieste, vyko Europos jaunių aisštoko čempionatas. Lietuvą tradiciškai atstovavo Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokinių komanda, treniruojama mokytojo Žilvino Eidukaičio. Komandą atstovavo : Daumantas Jonuška, Skirmantas Žukauskas, Justinas Buzas, Domantas Žukauskas, Egidijus Kazlauskas. Komanda šiais metais startavo U-19 amžiaus grupėje. Jiems tai buvo pirmas startas vyresniųjų sportininkų grupėje. Nors patirties  startuojant tarptautinio lygio varžybose dar labai mažai , vaikinai savo startais nenuvylė ir pasirodė gana neblogai. Iš dešimties čempionate dalyvavusių valstybių , komandinėse varžybose užėmė 6 vietą. Asmeninėse taiklumo rungtyse, Skirmantas Žukauskas  užėmė- 14 vietą, Domantas Žukauskas- 15 vietą., Egidijus Kazlauskas – 18 vietą. Taikinių komandinėje rungtyje iškovota 6 vieta. Komandinėse varžybose 2 kartus nugalėjo stiprią Italijos komandą, , Lenkijos, Suomijos, Baltarusijos komandas. Vaikinai su treneriu daug laiko praleido žiemos treniruotėms ant užšalusio tvenkinio. Patys ruošė aikšteles, jas prižiūrėjo ir treniravosi. Kovo mėnesio pradžioje komanda dalyvaus suaugusių Europos aisštoko čempionate Čekijoje. Komanda tikisi gerų startų ir ten.