„Balta žiema už lango“

Nors už lango vis dar balta ir ore snaigės šoka žiemos šokį, Lazdijų rajono viešosios  bibliotekos vaikų skyriaus  lankytojus visą sausio, vasario  mėnesį džiugina spalvinga specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokinių darbelių paroda „Balta žiema už lango“.

Įkvėpti savo mokytojų Ž. Klimienės, V. Burdulienės, auklėtojos L. Pauliukonienės,   mokiniai panoro dailės priemonėmis išreikšti tai, kuo sužavėjo, sujaudino, įsiminė žiema. Ugdytiniai   savo darbuose   pavaizdavo  su pusnimis, pūgų sūkuriais, snaigių šokiais apšerkšnijusius medžius, skarotas egles, apipustytas trobeles, sniego besmegenius, paukščius.

Kūrybinių darbelių parodėlė padėjo vaikams dažniau pažvelgti į gamtos grožį   žiemos metu, suteikė mokiniams  dar vieną progą išreikšti save kūryboje, piešiant, klijuojant aplikacijas ar kita.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos:
V. Burdulienė, Ž. Klimienė. auklėtoja L. Pauliukonienė