„Augink rūpinkis mylėk“

Spalio 27 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 6a klasės mokiniai dalyvavo Šviečiamosios  gyvulininkystės programos įgyvendinimo Šviečiamajame renginyje „Augink rūpinkis mylėk“, kuris vyko Aleksandro Stulginskio universitete. Konferencijų salėje mokiniai išklausė paskaitą apie gyvulininkystę, vėliau auditorijoje jiems buvo papasakota apie Aleksandro Stulginskio universitete esančius fakultetus bei studijų programas, taip pat aplankytos auditorijos, kuriose studentai praktiškai atlieka užduotis mokydamiesi. Mokiniams buvo leista ir patiems įlipti į traktorius ir automobilį, kurie yra naudojamo mokymo tikslams. Taip pat aplankytas ASU muziejus, kuris yra įsikūręs Centrinių rūmų pirmame aukšte. Paskutinė vieta, kurią aplankė mokiniai universitete buvo laboratorija, kurioje jiems buvo pademonstruota kaip yra tiriama mėsa, grūdai. Po ekskursijos mokinių laukė pietūs ir kelionė namo.

Projektų vadovė
Giedrė Stankevičienė