Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Atvirų durų diena būsimiems IIIg klasės mokiniams

        2022 metų gegužės 19 d. gimnazijoje vyko Atvirų durų diena mokiniams, kurie vidurinį išsilavinimą ketina įgyti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje.

        Atvyko pakviesti IIg klasių mokiniai iš gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus ir Šventežerio mokyklos, besidomintys tolimesnio ugdymo galimybėmis Lazdijuose.

        Gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Dainius Kalesnikas pokalbyje su mokiniais aptarė jų tolimesnius mokymosi planus, kartu prisiminė, kokias studijų kryptis gali rinktis Lietuvos mokiniai, paanalizavo lenteles su universitetinių bei koleginių studijų pasiūla, konkursiniais mokomaisiais dalykais, apžvelgė internetinės svetainės LAMA BPO.LT turinį. Vėliau mokiniai specialiai tam sukurtoje internetinėje platformoje besikonsultuodami sudarė savo individualius ugdymo planus dvejiems metams (IIIg ir IV klasėms) – vidurinio ugdymo programai realizuoti. Galiausiai mokiniai apžiūrėjo ir buvo maloniai nustebinti gimnazijos patalpose bei kieme esančiomis ugdymo ir poilsio erdvėmis.

        Šis susitikimas užbaigė gimnazijos profesinio orientavimo, teorinių ir praktinių užsiėmimų ciklą dėl mokinių pasirinkimų, skirtą būsimųjų IIIg klasių mokiniams, prasidėjusį dar šių metų vasario mėnesį.

        Šiuo metu mokytis gimnazijos IIIga, IIIgb, IIIgc klasėse 2022-2023 mokslo metais Lazdijuose planuoja mokytis 66 mokiniai.

 

 

LMGG informacija

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt