„Atpažink savo mokytoją“

Mūsų jausmų ir emocijų registras sudėliotas taip, kad nuolat prisimename gražiausias savo gyvenimo atkarpas: stebuklingus vaikystės atradimus, linksmus paauglystės nuotykius, prasmingus jaunystės išgyvenimus. Jie kelia mums nuotaiką, verčia šypsotis, padeda sunkesnėmis gyvenimo akimirkomis. Svarbiausia, kad liko gražūs prisiminimai ir užfiksuotos mielos akimirkos, kurias išduoda mūsų veidai.

Spalio 5-ą, minint Tarptautinę mokytojo dieną, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaitykloje bus atidaryta Jūsų, mielieji mokytojai, fotografijų paroda, kurioje atsispindės gražiausios vaikystės, paauglystės, jaunystės gyvenimo akimirkos.

Kam smalsu, kaip Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokytojai atrodė įvairiais amžiaus tarpsniais, tuos pakviesime apsilankyti parodoje „Atpažink savo mokytoją?“, kuri veiks gimnazijos skaitykloje.

Bibliotekininkė Daiva Mikalauskienė