Aš tikrai myliu Lietuvą

Vasario 9 dieną visos II gimnazinės klasės su savo auklėtojomis Ilona Rageliene, Daiva Greblikiene ir Laima Jakulevičiene minėjo Lietuvos šimtmetį. Į minėjimą buvo pakviesti mokinių tėveliai, ansamblis „Riecimėlis“, direktoriaus pavaduotoja Virginija Spitrienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Pavasarienė ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Dainius Kalesnikas. Mokiniai su savo auklėtojomis dainavo patriotines dainas „Oi neverk, motušėle“, „Kad neauksinės vasaros“, „Stoviu aš parimus“. Moksleiviai citavo žymių žmonių ir rašytojų žodžius. Prisiminė ir pagerbė sunkiai išgyventus Lietuvos laikotarpius, bandė pajausti tuometinių žmonių išgyvenimus. Ansamblis „Riecimėlis“ sudainavo puikias dainas, mokiniai sušoko visiems gerai žinomus šokius „Gransveras“  ir „Malūnėlis“.

Šio minėjimo dėka visi turėjo puikią progą suvokti tėvynės svarbą ir prasmę mūsų gyvenimuose. Justino Marcinkevičiaus žodžiais kalbant „neliks nei duonos su druska, bet liks Tėvynė“.