Artūro Šiukštos paskaita

Lapkričio 29 d. (trečiadienį) 1g klasių auklėtojų kvietimu į mūsų gimnaziją buvo atvykęs Artūras Šiukšta, Lietuvos blaivybės draugijos narys, Klaipėdos „Baltų ainiai“ padalinio pirmininkas, nacionalinės tabako- alkoholio kontrolės koalicijos narys, kuris mokiniams papasakojo apie labai aktualią temą paaugliams – žalingus įpročius.

Paskaitoje A. Šiukšta pasakojo apie tai, kaip šiuo metu Lietuvoje daugėja paauglių, vartojančių alkoholį. Lektorius  papasakojo, kaip ir kada prasideda alkoholizmas ir kaip yra tampama priklausomu nuo alkoholio, narkotikų ar kitų medžiagų. Paskaitos – diskusijos metu buvo parodyta daugybė iliustracijų ir pateikta faktinės medžiagos.

Nuoširdžiai dėkojame Artūrui Šiukštai už atvykimą į mūsų mokyklą ir tokią įdomią paskaitą. Tikimės, kad mokiniai atsižvelgs į paskaitos aktualijas ir pradės rimčiau vertinti žalingus įpročius. Lauksime jo ir kitais metais su įdomiomis paskaitomis.

Eglė Baranauskaitė 1ga kl.