Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

ADOLFO RAMANAUSKO-VANAGO 65-ŲJŲ ŽŪTIES METINIŲ MINĖJIMAS

        2022-11-29 LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų r. brg. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago šaulių 104-osios kuopos šauliai, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai, mokiniai dalyvavo brg. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago 65-ųjų  žūties metinių minėjimo renginiuose Lazdijuose ir Vilniuje: prie paminklo brg. gen. Adolfui  Ramanauskui-Vanagui, Lazdijuose ir Antakalnio kapinėse padėjo gėles, uždegė žvakutes. Lazdijiečiai dalyvavo orientaciniame žygyje po Vilniaus miesto vietas susijusias Adolfu Ramanausku-Vanagu, dokumentinio vaidybinio  filmo “Mokytojas. Adolfas Ramanauskas-Vanagas” Tuskulėnų memorialinio komplekso konferencijų salėje peržiūroje. Jaunieji šauliai turėjo galimybę nusifotografuoti su LR prezidentu Gitanu Nausėda, jo žmona Diana Nausėdiene, su 1954-1957 m Lietuvos valstybės vadovo brg. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago dukra Auksute Ramanauskaite-Skokauskiene, anūke plk. ltn. Inga Jancevičiene. LR SEIMO nare, partizano Juozo Jakavonio-Tigro dukra Angele Jakavonyte ir kitais garbingais minėjimo dalyviais.

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Pavaduotoja ugdymui laikinai einanti direktoriaus pareigas Virginija Spitrienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt