„Ačiū Tau už rūpestį ir meilę“

Renginys Motinos dienos proga

„Ačiū Tau už rūpestį ir meilę“

Kartu su pavasariu, su pirmaisiais žibučių žiedais, su sodų žydėjimu, su gamtos pabudimu į mūsų namus ateina pati gražiausia ir šilčiausia šventė – Motinos diena. Specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Ž. Klimienės, V. Burdulienės ir auklėtojos L. Pauliukonienės, sukvietė mamytes į koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti. Motinos diena – tai visų laukiama tauriausia šventė. Mama – tai visų mūsų pradžia, tai gyvybė, tai saulės šviesa, tai namų siela. Motinos balsas mums tarsi ramybės muzika. Dažnai mes nerandam žodžių ir nemokam pasakyti mamai kaip ją mylim, nesugebam nuoširdžiai padėkoti už visą jos meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą. Todėl šiandieną mokiniai savo dainomis ir eilėraščiais, mamoms švelniai ir atvirai išsakė savo jausmus ir mintis, kaip didžiausią padėką. Mamytės džiaugėsi  skambančiomis dainomis, raiškiai deklamuojamais ir skaitomais eilėraščiais apie mamą. Šventės metu dainavo Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių mišrus ansamblis, vadovė mokytoja metodininkė Laima Jakulevičienė . Baigiantis koncertui mokiniai dovanojo mamytėms dovanėles. Švente mamytės liko sužavėtos.