ABITURIENTŲ KONSULTACIJOS

Skelbiame, kad mūsų gimnazijos ir Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus abiturientų konsultacijos brandos egzaminams pasiruošti vyks 2020 m. birželio 1-19 d. mišriu būdu: tiek nuotoliniu, tiek kontaktiniu būdu įstaigų patalpose.

Nuotolinės konsultacijos vyks pagal IVg klasių mokinių pamokų tvarkaraštį, o kontaktinės konsultacijos – pagal atskirus grafikus:

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos abiturientų konsultacijų grafikas;

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus abiturientų konsultacijų grafikas.

Abiturientų dalykų grupės bus skirstomos į nedidesnius negu 9 mokinių pogrupius, todėl prieš atvykstant konsultuotis, prašome registruotis pas savo dalyko mokytoją. Atminkime, kad atvykus į konsultacijas, svarbu išlaikyti saugius atstumus, dėvėti veido kaukę, dezinfekuoti rankas.

Dėl būtino pavėžėjimo į konsultacijas prašome kreiptis į klasių vadovus.