Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

5b klasės susitikimas su gimnazijos psichologe Asta Čėsniene

        Kovo 18 dieną 5b klasės mokiniai, auklėtoja ir gimnazijos psichologė Asta Čėsnienė klasės valandėlės metu aptarė temą „Mokomės džiaugtis kito laimėjimais“. Pradžioje pamokos Gimnazijos psichologė Asta Čėsnienė paklausė mokinių, kada ir kuo jie pasidžiaugė? Pradžioje mokiniai šiek tiek sumišo, tačiau vėliau į šį klausimą atsakė labai įvairiai. Jie pasidžiaugė, kad buvo puikiai įvertinti už, pamokoje atliktus darbus, gerai praleistą laiką su savo tėvais ir dar daug įvairių išsakė minčių. Vėliau mokiniai klausėsi skaitomų ištraukų iš knygos Eleonor H. Porter „Poliana“, kur puikiai pavaizduotas požiūris į gyvenimo nesėkmes, optimizmą ir įvairūs džiaugsmo žaidimai. Diskutavome apie tai, kad svarbu prisiminti ir pasidžiaugti tais momentais, kai ką nors gero atliekame, suteikiame laimės kitiems. Labai svarbu išmokti  džiaugtis aplinkinių žmonių laimėjimais. Gėrėtis, kai pasiseka klasės draugui ar net nepažįstamam žmogui.

        Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo, tai mėnuo be patyčių. Tad mažiau kritikuokime, o dažniau džiaukimės tiek  savimi, tiek ir kitais. Dalinkimės pozityviomis emocijomis ir padėkime geriau jaustis šalia esančius.

        Visos emocijos mūsų gyvenime atlieka svarbų vaidmenį. Jos kaip lakmuso popierėlis padeda atpažinti savo santykį su aplinka, kitais žmonėmis ir savimi.

                                                      

                                                         5b klasės mokiniai ir auklėtoja Laima Jakulevičienė

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt