5b klasės susitikimas su aktore Skaiste Vievese

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5b klasės mokiniai ir auklėtoja Laima Jakulevičienė klasės valandėlės metu turėjome susitikimą su garsia ir tikrai daugeliui matyta televizijos ekranuose aktore Skaiste Vievese. Aktorė mums papasakojo viską nuo pradžių. Ką ji mėgo ir veikė būdama paaugle, kaip jai sekėsi mokykloje, kokius pokštus krėsdavo pamokų metu ir kaip gi tapo aktore. Skaistė Vievesė papasakojo visiškai apie viską. Dažniausiai jai parinkdavo paauglės vaidmenį, o kartais reikėdavo pačiai perlipti net per save, kad suvaidintų tikrai nelengvą vaidmenį, bet kad ir kaip būdavo sunku jei pavykdavo. Kaip pati sakė: – Esu laimingas žmogus ir turiu viską apie ką net negalėjau pasvajoti anksčiau. Jos pasakojimą, skardų juoką ir šypsenas šiek tiek nutraukė jos sūnus Vėjas. Iš jos pačios nuotraukų jis toks mielas… Skaistė Vievesė paliko didelį įspūdį, nes per dieną padaro labai daug įvairių darbų bei veiklų ir visur suspėja. Jei reiktų ją apibūdinti trimis žodžiais, būtų: DRĄSI, ŠMAIKŠTI, PLEPUTĖ. Dabar Skaistė žinoma, kaip aktorė, mama, renginių bei stovyklų organizatorė. Ateityje noriu susipažinti ir pasikalbėti dar ne su vienu įžymiu Lietuvos aktoriumi arba aktore.

5b klasės mokinė Viltė Gražulevičiūtė