Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

5B klasės adventinė vakaronė

        Gruodžio 9 dieną, penktadienį, 5B klasės bendruomenė – auklėtoja, mokiniai ir tėvai – nutarė surengti adventinę vakaronę. Pirmiausia susirinkome į šventiškai išpuoštą klasės auklėtojos Jurgitos Magilevičiūtės kabinetą ir gražiai paserviravome stalus: visi atsinešėme savo skaniausių sumuštinių, vaisių, pačių keptų ar pirktinių saldumynų, vaisvandenių, arbatų. Truputį pasivaišinę, pasikalbėję, aptarę klasės reikalus sudarėme vakaronės veiklos planą ir persikėlėme į mokyklos sporto salę.

         Sporto salėje vyko smagioji vakaronės dalis. Kadangi Advento metu šokius ir linksmybes keičia žaidimai, nutarėme žaisti komandinius žaidimus. Iš viso sudarėme 8 komandas: 4 vaikų ir 4 tėvų, susigalvojome šmaikščius pavadinimus. Prasidėjo pačių įvairiausių žaidimų ir rungčių estafetės, vėliau visi prisigalvojome įdomiausių užduočių – prasidėjo viktorina, kurios metu galėjome visi sublizgėti savo žiniomis. Pasibaigus draugiškoms rungtims, visos komandos gavo padėkas – smagu, kad pralaimėjusiųjų nebuvo.

        Pavargę, ištroškę, bet laimingi sugrįžome iš sporto salės į klasę atsigaivinti: tik dabar supratome, kokios skanios gali būti vaisinės ir žolelių arbatos, kaip atgaivina natūralios sultys ir vaisvandeniai. Daugelis po varžybų labai išalkome, todėl ragavome visus patiekalus iš eilės  rekomenduodami ir draugams paragauti vieną kitą skanėstą.

        Vakaronės pabaigoje visi sutvarkėme auklėtojos kabinetą ir, pasižadėję dar ne kartą su tėvais surengti panašias vakarones, išvykome į namus.

        Smagu pabūti visiems drauge!

 

Austėja Radišauskaitė, 5B klasės mokinė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt