53-iasis jaunųjų filologų konkursas

Šis sudėtingas pandemijos laikotarpis pakoregavo daugelį veiklų ir renginių, tačiau nieko nėra neįveikiamo. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija net ir tokiu sudėtingu laikotarpiu turi kuo didžiuotis.

Šių metų Sausio 22 d. nuotoliniu būdu vyko 53-iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapas. Mūsų gimnazija šiam konkursui pateikė du darbus. Tai Guodos Radžiūnaitės (2g) novelių ciklą „Vaizduotės grimasos“ – mokytoja Vida Kvaracijienė ir Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus mokinės Justinos Bansevičiūtės (4g) publicistikos ir esė sekcijai skirtus kūrinius „Geriausias linkėjimas žmogui yra linkėjimas būti žmogumi“ (Volteras) – mokytoja Aurelija Paciukonienė.

Abiejų mokinių darbai siunčiami į III-ąjį (respublikinį) etapą. Sveikiname mokines ir jų mokytojas.

Snieguolė Mazialiauskienė, vertinimo komisijos narė.