Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

3-4 KLASIŲ MOKINIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS TRIKOVĖS VARŽYBOS

Gegužės 16 d. LMGG Kučiūnų pradinio ugdymo skyriaus 3-4 klasių mokiniai (mergaičių ir berniukų komandos) dalyvavo Lazdijų sporto centro organizuotose lengvosios atletikos trikovės varžybose.

Sveikiname ir labai didžiuojamės savo mokiniais už jų atkaklumą ir nuoširdų kovojimą už savo mokyklą. Berniukų komanda (Benas Goberis, Marius Braneika, Majus Goberis, Valentinas Balevičius, Danielius Goberis) laimėjo 2 vietą. Mergaičių komanda (Goda Goberytė, Paula Žukauskaitė, Saulė Jančiulytė, Liepa Goberytė, Karolina Puotelytė) iškovojo 7 vietą.

Asmeninėje įskaitoje 2 vietą iškovojo 4 klasės mokinys Danielius Goberis.

Sveikiname ir didžiuojamės Jumis visais!

Mokytojos Laima Petrauskienė ir Ženeta Šimoniūtienė

Aštriosios Kirsnos skyriaus 3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo Lazdijų sporto centro organizuotose lengvosios atletikos trikovės varžybose. Varžybose dalyvavo net iš 8 mokyklų sudarytos berniukų ir mergaičių komandos. Mokiniai varžėsi skirtingose rungtyse: šuolyje į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko metime ir 30 m bėgime. Sveikiname berniukų komandą (Aivarą Utarą, Karolį Balevičių, Paulių Miliauską, Povilą Kisieliauską, Karolį Švitrą) laimėjus 3 vietą, mergaičių komandą (Vygintę Urbanavičiūtę, Eriką Kaleininkaitę, Liepą Jotautytę, Korneliją Moceikaitę, Emiliją Kaleininkaitę) užėmus 4 vietą. Taip pat asmeninėje įskaitoje sidabro medalį iškovojo 4 klasės mokinė Emilija Kaleininkaitė. Sveikiname ir džiaugiamės mokinių sportiniais pasiekimais.

Mokinius ruošė mokytojos Asta Aleksonienė ir Audronė Bendaravičienė.