Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

2gb klasės mokiniai nacionalinio moksleivių konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ dalyviai

        2021 m. spalio–lapkričio mėn. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2gb klasės mokiniai dalyvavo Specialiųjų tyrimų tarnybos inicijuotame nacionaliniame moksleivių konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“, kurio tikslas- ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, padėti suprasti svarbiausius skaidrumo principus, skatinti pilietiškumą.  2gb klasės visi mokiniai  įveikė konkurso testą ir pelnė Skaidrumo ženklelį.

        2gb klasės komandos nariai Ugniaus Vaičeskas, Ema Galiauskaitė, Ugnė Černiauskaitė, Austėja Radišauskaitė, Erikas Poteliūnas, Lukas Andžilaitis sukūrė klausimus apklausai ir apklausus  2g klasių mokinius bei  3gc klasės mokinę Austėją Makauskaitę, kuri užsiima socialinių tinklų vedimu, sukūrė filmuką „Sąžiningumas ir skaidrumas socialiniuose tinkluose“, kurio pagrindinė mintis – išsiaiškinti apie mūsų bendraamžių sąžiningumą socialiniuose tinkluose. Kaip sekėsi 2gb klasės komandai šiame konkurse?

        Konkurse varžėsi daugiau nei 100 klasių iš visos Lietuvos. Komisijai perduota vertinti 80 kūrybinių darbų. Net 1200 moksleivių įveikė konkurso testą ir pelnė Skaidrumo ženklelį.

        Nors prizinės vietos konkurse 2gb klasės mokiniai ir komanda neužėmė, bet jų noras dalyvauti, kurti kartu, garsinti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir Lazdijų krašto vardą, palaikyti šią Specialiųjų tyrimų tarnybos iniciatyvą kartais yra svarbiau už visą kita.

        Filmuką galite peržiūrėti šioje nuorodoje https://www.youtube.com/watch?v=Up4efzMTyG4

 

Mokytoja  Audronė Pileckienė

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt