2ga klasės valandėlė „Susipažinkime su IT specialybe“

Š. m. lapkričio mėnesio antroje pusėje nuotoliniu būdu 2ga klasėje įvyko klasės valandėlė- „Susipažinkime su IT specialybe”, kurios metu su gimnazistais susitiko buvęs Lazdijų Motiejaus Gustaičio   gimnazijos mokinys, dabartinis Kauno Technologijų Universiteto studentas dirbantis kokybės užtikrinimo inžinieriumi (testuotoju) Veracity Ins. įmonėje Amerikoje Aistis Škarnulis. Susitikimas vyko vykdant Lazdijų jaunimo centro projektą ‚Jaunystė:kūrybingumas, komunikacija=verslas”. Aistis Škarnulis jaunimą supažindino su IT specialybe, jos galimybėmis, jos svarbą šiuolaikiniame gyvenime ir kaip tai gali padėti verslui. Aistis Škarnulis susitikimo metu pristatė kuriamą verslo svetainę „Mano startas“, kuri atvers didesnes galimybes Lazdijų krašto jauniesiems verslininkams.

2ga klasės auklėtoja Audronė Pileckienė