2018 M. ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS (11 KL.) RAJONINIS TURAS

2018 m. sausio 10 d. Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje  įvyko 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados rajoninis etapas, kuriame dalyvavo dešimt mokinių iš Lazdijų rajono mokyklų.

Olimpiados metu mokiniai atliko rašymo ir kalbėjimo užduotis. Taip pat dalyvavo kūrybinėje komandinėje užduotyje, kurios metu mokiniai grupėse kūrė plakatus ir vėliau juos pristatė mokytojams bei kitoms mokinių grupėms.

Olimpiados rajoninio turo nugalėtoju tapo Lukas Lenkauskas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 3gc klasės mokinys (mokytoja – Ilona Akromienė), kuris atstovaus Lazdijų savivaldybei šalies mokinių anglų kalbos olimpiados finaliniame etape 2018 m. vasario 24 d.

Kitų prizinių vietų laimėjai taip pat yra Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai. II vietos laimėtoja – 3gb klasės mokinė Justina Jakštaitė (mokytoja – Ona Subačienė), III vietos laimėtojas – 3gc klasės mokinys Augustas Mockevičius (mokytoja – Inga Kalesnikienė).

Sveikiname!

Anglų k. mokytoja Inga Kalesnikienė