Kovo 10 d. specialiųjų klasių ir socialinių įgūdžių klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Trispalvė širdelė“ skirta Kovo 11-ajai paminėti. Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Viena iš jų Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši edukacija  buvo skirtas patriotiškumo, tradicijų puoselėjimo, bendrumo jausmo ugdymui, pabuvimui kartu. Praktinį užsiėmimą vedė dailės ir technologijų mokytoja Lina Žaliauskienė. Edukacinės pamokos metu mokiniai galėjo išmokti pasidaryti paprastą širdelę iš veltinio. Jie noriai piešė, kūrė širdeles  naudodami įvairias technikas bei priemones.  Per pažinimo džiaugsmą  mokiniai su didele meile kūrė ir šiame kūrybiniame procese išreiškė save. Taip buvo ugdoma pagarba ir meilė  Lietuvai.

Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė