Susitikimas su aktoriumi G. Savicku

susitikimas-su-giedriumi

2016 10 25 Lazdijų viešoji biblioteka pakvietė Lazdijų krašto žmones į  susitikimą Aš čia ėjau pro šalį…“ su Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktoriumi Giedriumi Savicku (su visuomene tokius susitikimus organizuoja Pilietinių iniciatyvų centras). Į susitikimą su šiuo populiariu aktoriumi, išgarsėjusiu savo vaidmenimis televizijos laidoje „Dar pažiūrėsim“, serialuose Moterys meluoja geriau“ ir kt., kine, teatre, gastroliuojančiu ir už Lietuvos ribų, prigužėjo pilnutėlė salė. Susitikime dalyvavo gausus būrys  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių. Džiugu, kad aktorius Giedrius Savickas panoro praeiti pro šalį, užeiti ir susirinkusiems papasakoti savo gyvenimo istoriją, nuotaikingas istorijas, nutikusias filmavimų metu, 800 kilometrų piligriminę kelionę Ispanijoje, iššūkius bei atrastas gyvenimiškas tiesas UNICEF misijose TanzanijojeHaityje.